Ruszyły zapisy na 10. ANWIL Półmaraton Włocławek

bieg uliczny

Ruszyły zapisy na 10. ANWIL Półmaraton Włocławek

 Urząd Miasta Włocławek logo         

Największa impreza biegowa w regionie w 2023 roku rozegrana zostanie 8 października. Inicjatorem wydarzenia jest Urząd Miasta Włocławek, który na przełomie roku ogłosił konkurs na organizację biegu masowego na dystansie 21,097 km na terenie miasta. Organizatorem głównym jest Lekkoatletyczny Klub Sportowy „VECTRA” Włocławek, natomiast sponsorem tytularnym jest firma ANWIL S.A.

To już 10 edycja wielkiego, włocławskiego, rodzinnego święta biegania.

Celem przedsięwzięcia jest upowszechnianie biegania jako najprostszej formy ruchu oraz promocja aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia.

Jak co roku przed biegaczami 21,097 km ulicami Włocławka. Start i meta usytuowane będą na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji. Oczywiście podczas wielkiego włocławskiego święta biegania, pamiętamy też o rywalizacji najmłodszych sportowców, którzy sprawdzą swoje siły biegowe w specjalnie przygotowanych dla nich kategoriach wiekowych. Dodatkową atrakcją jest wyłonienie mistrza i mistrzyni Włocławka w półmaratonie.

Zachęcamy do udziału.

Regulamin i zapisy: zapisy.domtel-sport.pl

 

Źródło: wloclawek.eu

22 maja 2023 r.

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6665395