Ruszyła platforma Cybernuta.pl

Ruszyła platforma Cybernuta.pl

18 października br. rozpoczęła swoją aktywność platforma internetowa do edukacji muzycznej Cybernuta. Jest to pierwsza tego typu platforma do edukacji muzycznej w Polsce. Odbiorcami projektu są nauczyciele wychowania wczesnoszkolnego oraz ze szkół ogólnokształcących. Kurs kierowany jest dla dzieci w przedziale wiekowym 4-10 lat oraz dla dzieci, które ubiegają się o przyjęcie do szkół muzycznych.

Platforma Cybernuta ma na celu rozpowszechnić i ułatwić proces nauki muzyki. Gotowe konspekty lekcji, oparte na autorskim pomyśle, mają wspomóc nauczycieli w procesie edukacji muzycznej. Platforma jest bezpłatna dla użytkowników i można bez ograniczeń korzystać z zawartych konspektów, autorskich animacji, ćwiczeń muzycznych oraz specjalnie skomponowanych utworów. Lekcje odbywają się na platformie, a wszelkie pomoce dydaktyczne odtwarzane są w czasie rzeczywistym trwania lekcji.

Zachęcamy do logowania i zapoznania się z materiałami oraz funkcjonowaniem platformy.

Cybernuta jest bezpłatną platformą do edukacji muzycznej on- line.

Więcej informacji na stronie projektu.

 

Źródło: cybernuta.pl

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7164919

Skip to content