Ruszył wielki konkurs #OSEWyzwanie!

22 Sie Ruszył wielki konkurs #OSEWyzwanie!

Do 16 września można zarejestrować się i wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest blisko 800 mobilnych pracowni multimedialnych dla szkół.

Konkurs jest adresowany do wszystkich szkół w Polsce z miejscowości do 50 tysięcy mieszkańców. Do wygrania 800 mobilnych pracowni komputerowych.

Zadania konkursowe są bardzo proste, wystarczy:

  • zgłosić szkołę do projektu OSE i programu mLegitymacja szkolna,
  • przygotować i wysłać pracę konkursową – plakat pt. „Smart Szkoła”.

Aby zwiększyć swoje szanse na wygraną, warto zorganizować i zgłosić inicjatywy w ramach tegorocznego Europejskiego Tygodnia Kodowanie (#CodeWeek2019) oraz zgłosić nauczyciela do OSEHero.

Wszystkie zadania można wykonać online, wypełniając formularz. Szczegółowe informacje znajdują się na www.konkurs.ose.gov.pl

Spełniając wymogi konkursowe, szkoła gwarantuje sobie dostęp do bezpiecznego, szybkiego i bezpłatnego internetu oraz nowoczesną mLegitymację szkolną, którą uczniowie mają w swoim smartfonie. Wygrana w konkursie oznacza pozyskanie kompletu 16 laptopów do wykorzystywania przez uczniów nie tylko podczas lekcji informatyki. Dzięki mobilnej pracowni multimedialnej narzędzia cyfrowe można wykorzystywać podczas zajęć z dowolnego przedmiotu i w każdej sali lekcyjnej.

Do udziału w konkursie #OSEWyzwanie! zaprasza Państwowy Instytut Badawczy NASK oraz Ministerstwo Cyfryzacji.

Więcej informacji TUTAJ



Liczba odwiedzin:

3,061,798