Rozpoczęły się zapisy na 17. Międzynarodową Konferencję o bezpieczeństwie w internecie

baner konferencji Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w internecie

Rozpoczęły się zapisy na 17. Międzynarodową Konferencję o bezpieczeństwie w internecie

saferinternet logo

Komitet Organizacyjny Międzynarodowej Konferencji “Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w internecie” zaprasza do udziału w jej 17 edycji. Jest to największe w Polsce wydarzenie dotyczące kwestii zagrożeń i bezpieczeństwa online.

Organizatorem konferencji jest Polskie Centrum Programu Safer Internet (PCPSI), które tworzą NASK Państwowy Instytut Badawczy i Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę. Wydarzenie organizowane jest w ramach programu Komisji Europejskiej “Digital Europe”. Głównym partnerem wydarzenia jest Fundacja Orange, zaś partnerem Librus .

Konferencja adresowana jest do przedstawicieli sektora edukacyjnego, organizacji pozarządowych, administracji publicznej, wymiaru sprawiedliwości i organów ścigania oraz branży internetowej.

W tym roku wydarzenie odbędzie się 26-29 września i przyjmie charakter hybrydowy. Część stacjonarna konferencji odbędzie się w Focus Hotel Premium w Warszawie (ul. Suwak 15) w dniach 26-27 września, a całe wydarzenie będzie transmitowane do wszystkich zarejestrowanych uczestników online. Agenda konferencji obejmie nie tylko część plenarną (26-27 września), ale także warsztaty online (28-29 września), na które prowadzona jest osobna rejestracja.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Wystąpienia podczas dwóch pierwszych dni będą dostępne w języku polskim, angielskim oraz ukraińskim. Konferencja będzie tłumaczona również na język migowy.

Zapraszamy do rejestracji. O udziale stacjonarnym w wydarzeniu decyduje kolejność zgłoszeń. ZGŁOŚ UDZIAŁ!

Kontakt: kontakt@saferinternet.pl

Więcej szczegółów dotyczących konferencji dostępnych jest na stronie: https://www.konferencja.saferinternet.pl/informacje

 

Źródło: saferinternet.pl

31 lipca 2023 r.

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7185674

Skip to content