Roz-dźwięk – wernisaż wystawy plakatów – Dawid Ryski

Mężczyzna z zarostem na twarzy, w dżinsowej koszuli, na plakacie informacyjnym Roz-dźwięk - Dawid Ryski 15 czerwca , godz. 19.00.

Roz-dźwięk – wernisaż wystawy plakatów – Dawid Ryski

Londynek - logo

Dawid Ryski, autor wielu plakatów koncertowych dla takich gwiazd jak Franz Ferdinand, Turnstile czy Enter Shikari, niezaprzeczalnie przekracza granice sztuki graficznej. Jego prace, zdobiące strony renomowanych magazynów jak “The Washington Post” czy “The Wall Street Journal”, to połączenie pasji do ilustracji i muzyki.

Projektując plakaty koncertowe, Ryski nie tylko tworzy grafiki, ale także wplata w nie pulsującą energię muzyki, co sprawia, że każde dzieło staje się niepowtarzalne. To właśnie ten unikalny styl sprawia, że wernisaż jego wystawy to nie tylko okazja do podziwiania talentu, ale także spotkanie z artystą, który chętnie podzieli się swoimi inspiracjami i przemyśleniami.

Wernisaż wystawy plakatów Dawida Ryskiego odbędzie się 15 czerwca o godzinie 19:00 w Bibliotece Londynek (Filia WiMBP), przy ul. Pomorskiej 80-86.

Źródło: Fundacja Nowa Sztuka Wet Music

_

12 czerwca 2024 r.

Ryszard Karczewski
ryszard.karczewski@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7181634

Skip to content