Rodzinne niedzielne animacje w Myślęcinku

Rodzinne niedzielne animacje w Myślęcinku

Wakacje rozpoczęły się na dobre, więc specjalnie dla dzieci Park Rozrywki w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku przygotował cykl darmowych animacji.  Wydarzenia odbywać się będą w każdą niedzielę, przy Muzeum Ziemi, tuż za bramą wejściową do Zaginionego Świata.

W najbliższą niedzielę, 1 lipca w godz. 15.00-17.00, do tańca najpierw porwie Wasz Muzyk, czyli Jurek Paterski. Przy radosnych dźwiękach poprowadzi konkursy i zabawy z nagrodami dla maluchów i trochę starszych dzieci.  Po nim swoją energią i uśmiechami podzieli się  bydgoska Szkoła Tańca Echo Art. Ich widowiskowe pokazy to kolorowe stroje, dynamiczna muzyka i choreografie. Każdy chętny będzie mógł się także przyłączyć do wspólnej zabawy.

Rozrywkowe lato w lunaparku to co tydzień inne atrakcje. Będą teatrzyki, sztuki walki, warsztaty z robotyki i mnóstwo innych, ciekawych zajęć na niedzielne popołudnia.

Park Rozrywki czynny jest codziennie w godzinach 11.00-19.00.

Więcej informacji TUTAJ

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7039849