Rodzinne granie na trawie

Rodzinne granie na trawie

W sobotę, 8 sierpnia Książnica Kopernikańska zaprasza do swojego ogrodu. Tutaj od godz. 11.00 do 15.00 odbędą się gry w planszówki. Do dyspozycji będzie kilkadziesiąt gier, w tym kilkanaście nowych. Wśród nich będą takie hity jak: AbaloneCarcassonneCatanDixitDolina kupców 2DomekEksplodujące kotkiIcecoolKwiatkiNeuroshima Hex 3.0Niezłe ziółkaPędzące ślimakiPotwory w TokioQwirkleSplendorTajniacyTimeline: PolskaWsiąść do pociągu: EuropaZamki BurgundiiŁap prosiakaMage WarsAkademiaKto to zrobił?PatchworkMarco PoloDominion.

Organizatorzy doradzą, w co zagrać, wyjaśnią zasady, omówią strategie i (na życzenie) pomogą w grze. Poza tym zaproszą do udziału w plenerowym turnieju w grę Point Salad (są atrakcyjne nagrody rzeczowe). Uczestnictwo w imprezie jest bezpłatne.

Do udziału zaproszone są całe rodziny.
Uwaga: w razie niepogody impreza zostanie przeniesiona do holu Książnicy Kopernikańskiej. Uczestników imprezy będą obowiązywać zalecenia przeciwepidemiczne.

Fot. Książnica Kopernikańska w Toruniu

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7010531