Rodzinne akwarelowanie. Rodzinne e-Warsztaty cz. II (10 maja)

Rodzinne akwarelowanie cz. 2

Rodzinne akwarelowanie. Rodzinne e-Warsztaty cz. II (10 maja)

Centrum Kultury Dwór Artusa

Rodzinne akwarelowanie to cykl warsztatów składający się z dwóch spotkań, obejmujących podstawy malowania akwarelą. Na zajęciach on-line zapoznacie się z ciekawą techniką malowania farbami akwarelowymi.

Podczas kolejnego spotkania samodzielnie wykonacie krok po kroku piękny pejzaż. W trakcie trwania warsztatów wykorzystacie wiedzę zdobytą podczas pierwszej części zajęć. Poznacie również takie pojęcia jak: horyzont, kolor lokalny i perspektywę powietrzną. Zobaczycie, jak rozkładają się światła i cienie między innymi na budynkach, drzewach czy też pagórkach.

Prowadzący zademonstruje i wyjaśni, w jaki sposób za pomocą prostych i ciekawych metod zrobić rozjaśnianie, ściemnianie, przecierki oraz jak kłaść laserunki. Warsztaty te zainspirują uczestników do rozwijania talentu, podjęcia prób samodzielnego malowania i tworzenia wspaniałych obrazów farbami akwarelowymi, a także rozwijania pasji!

Ogólna formuła warsztatów przeznaczona jest dla całej rodziny. Mogą w nich uczestniczyć zarówno dorośli, jak i dzieci. Każdy znajdzie dla siebie coś wyjątkowego i interesującego!

Na zajęcia potrzebne będą: farby akwarelowe (mogą być plakatówki, też uzyskamy efekt akwarelowy), blok techniczny (grube kartki) lub szkolny A4, ołówek i gumka.

Zajęcia odbędą się na Zoomie! Po zakupieniu biletu w odpowiedzi organizatorzy prześlą szczegółowe informacje dotyczące potrzebnych materiałów i sprzętu.

Więcej informacji: monika@artus.torun.pl lub tel. 792 006 098

Zajęcia poprowadzi Zbigniew Przybysz  – plastyk i animator kultury.

Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu: Edukacja

Kiedy: 10.05.2021 (poniedziałek), godz. 18:00
Gdzie: Zoom

Bilety: 5 zł / normalny
Zakup biletów TUTAJ

4 maja 2021 r.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7189525

Skip to content