“Rodzice w czasach pandemii” – nowy podcast Doroty Wardeckiej-Herrmann na platformie TOK FM

Mama pracuje zdalnie, a córki jej przeszkadzają

“Rodzice w czasach pandemii” – nowy podcast Doroty Wardeckiej-Herrmann na platformie TOK FM

Agora S.A. logo

Zdalna szkoła i domowe przedszkole. Zdalna praca i domowe porządki. Dzieci, rodzice i izolacja – jak odnaleźć się w nowej sytuacji, która nie wiadomo, jak długo potrwa? O tym opowiada w swoim podcaście Dorota Wardecka-Herrmann. Premiera pierwszego odcinka audycji internetowej “Rodzice w czasach pandemii” miała miejsce 22 kwietnia na platformie tokfm.pl i w aplikacji TOK FM, a regularne nowe wydania podcastu będą dostępne co czwartek.

TOKFM Rodzice w czasach pandemii podcast

Zdrowie psychiczne, jakość edukacji, rodzinne więzi – jak nie narazić tego, co najcenniejsze, przebywając ze sobą 24 godziny na dobę? Mając na głowie więcej niż zwykle, w większości zdalnie? Będąc zdalnym pracownikiem, nauczycielem, wychowawcą, kumplem do zabawy, kucharzem, opiekunem…? Dorota Wardecka-Herrmann, dziennikarka i mama, zaprasza do rozmowy ekspertów i rodziców, którzy opowiedzą o tym, co dzieje się w naszych głowach. Jak możemy sobie z tym poradzić, jakie błędy robimy, na jakie rozwiązania nie wpadliśmy.

Pierwszy odcinek podcastu “Rodzice w czasach pandemii” pojawił się na tokfm.pl i w aplikacji TOKFM w środę, 22 kwietnia. Kolejnych wydań audycji będzie można słuchać w czwartki.

Link do strony podcastu – https://audycje.tokfm.pl/audycja/359,Rodzice-w-czasach-pandemii

Audycja „Rodzice w czasach pandemii” dołączyła do bogatej oferty podcastów Radia TOK FM dostępnych wyłącznie w sieci. Tego rodzaju materiały audio powstają od marca 2018 r. specjalnie na potrzeby cyfrowej odsłony Radia TOK FM – są udostępniane na tokfm.pl i w aplikacji mobilnej, a później mogą też trafić na antenę stacji. Część audycji, jak „Sabat symetrystów” czy „Nasze wewnętrzne konflikty”, gromadzą szerokie grono lojalnych słuchaczy.

Radio TOK FM – Pierwsze Radio Informacyjne jest opiniotwórczym radiem „mówionym”, w którym słowo stanowi około 90% programu antenowego. Stacja intensywnie rozwija swoją ofertę premium, a liczba wykupionych dostępów Premium TOK FM dynamicznie rośnie – na koniec 2019 r. wyniosła ponad 20 tys.

Podcastowa oferta Radia TOK FM to cyfrowa biblioteka ponad 200 audycji i cykli tematycznych o różnorodnej tematyce – m.in. politycznej, ekonomicznej, społecznej, naukowej i poradnikowej – zawierająca ponad 75 tys. podcastów. Są wśród nich bieżące audycje z anteny Radia TOK FM, podcasty dostępne wyłącznie w internecie, a także cykle archiwalne o ponadczasowej wartości i podcasty partnerów.

Fot. Canva

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7161530

Skip to content