RelaksAkcja: Piknik na powitanie lata na Rudaku (7 sierpnia)

RelaksAkcja | Piknik na powitanie lata na Rudaku

RelaksAkcja: Piknik na powitanie lata na Rudaku (7 sierpnia)

Dwór Artusa - logo

Wakacje to wspaniała okazja, by spędzić wspólny weekend z rodziną. Czas na RelaksAkcje!

Po ciężkim tygodniu pracy dla każdego rodzica, dziecka i seniora nadeszła pora, by zafundować sobie odrobinę relaksu i odprężenia na świeżym powietrzu! Centrum Kultury Dwór Artusa ma dla Was pomysł, jak w miły i kreatywny sposób spędzić sobotnie popołudnie oraz wieczór w otoczeniu natury. Już 7 sierpnia od godziny 16:00 do 21:00 serdecznie zapraszamy Was na drugi w tym roku letni piknik.

Razem z nami nie tylko stworzysz piękne ozdoby i rozwiniesz swojej zdolności manualne… to będzie również uczta dla zmysłów w otoczeniu muzyki i pięknych zapachów pysznego jedzenia, lodów oraz kawy.

W programie pikniku wiele atrakcji między innymi warsztaty survivalowe, zajęcia artystyczne i kreatywne: kaligrafia, warsztaty roślinne, kociość – kreatywne kocie warsztaty plastyczne, warsztaty ceramiczne oraz warsztaty improwizacji muzycznej (Toruńska Orkiestra Improwizowana). Ponadto zapraszamy do udziału w kiermaszu książek organizowanym przez Bibliotekę Książnica Kopernikańska Filia nr 7 oraz na finałową część projektu Mapa Nie Nudy!

W strefie relaksu natomiast czeka Was zabawa dużymi bańkami, malowanie buziek dziecięcych oraz strefa gastronomiczna (grill z kiełbaskami, a także orzeźwiające napoje dla najmłodszych i dorosłych) i otwarcie nowej części Placu Zabaw w Budowie. Od 19:30 zapraszamy na wyjątkowy koncert  na świeżym powietrzu Toruńskiej Orkiestry Improwizowanej.

Nie zabraknie również kącika gier planszowych i gier elektronicznych  organizowanych przez Fantastyczny Dom Kultury!

Wstęp na wszystkie warsztaty i do strefy relaksu – wolny.

Piknik odbędzie się na terenach zielonych przy Filii Dom Muz Rudka przy ul. Okólnej 169 w Toruniu

Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu: Edukacja

Kiedy: 07.08.2021 (sobota), godz. 16:00
Gdzie: Filia Dom Muz | Rudak

Wstęp wolny! Zapraszamy!

3 sierpnia 2021 r.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7187166

Skip to content