Rekrutacja do projektu „Ekonomia społeczna dla szkół”

Rekrutacja do projektu „Ekonomia społeczna dla szkół”

Stowarzyszenie Czas Przestrzeń Tożsamość ogłasza nabór szkół ponadpodstawowych do projektu „Ekonomia społeczna dla szkół”.  

W ramach testowania materiałów należy przeprowadzić zajęcia z młodzieżą wg wypracowanych przez organizatorów materiałów, a także zachęcić młodzież do grania w internetową grę nt. ekonomii społecznej.

Każda szkoła otrzymuje pakiet edukacyjny do wykorzystania w działaniach pilotażowych oraz dostęp do materiałów elektronicznych. Ponadto zobowiązuje się do organizacji wizyty studyjnej (finansowanej ze środków budżetowych projektu w wys. do 3 000 zł) w podmiocie ekonomii społecznej we współpracy z innymi nauczycielami uczestniczącymi w projekcie w danej szkole.

Uczniowie mają zapewnioną możliwość uczestnictwa w międzyszkolnym konkursie, w którym główną nagrodą jest 20 000 złotych przeznaczonych na organizację zagranicznej wizyty studyjnej w podmiocie ekonomii społecznej.

Zgłoszenia należy przesłać elektronicznie do 20 maja 2021 r. do godziny 12.00.

Więcej informacji TUTAJ

Fot. cpt.org.pl

 

11 maja 2021 r.

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7189540

Skip to content