Rekrutacja do bezpłatnego programu „Z pasją dla wszystkich”

Rekrutacja do bezpłatnego programu „Z pasją dla wszystkich”

Do końca stycznia Fundacja We are for U prowadzi rekrutację do bezpłatnego projektu: „Z pasją dla wszystkich” adresowanego do osób między 13 a 25 rokiem życia zamieszkujących na terenie woj. kujawsko-pomorskiego. Uczestnicy otrzymają dostęp do spotkań i szkoleń z doświadczonymi trenerami. Przełamią swoje bariery i przygotują się mentalnie do dalszego rozwoju.

Projekt dedykowany jest przede wszystkim osobom o mniejszych szansach (zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym), którym COVID-19 ograniczył rozwój. Obejmuje ponad 50 godzin, w tym warsztaty: taneczne, wokalne, aktorskie, sportowo-rekreacyjne, motywacyjno-integracyjne, budowanie marki osobistej w mediach społecznościowych, plastyczne, pedagogiczne.

Dlaczego to jest takie ważne? Uczniowie przede wszystkim podniosą swoje kompetencje, odkryją nowe pasje, poznają doświadczonych trenerów, wzmocnią swoją kondycję, dowiedzą się jak efektywnie wykorzystywać media społecznościowe oraz jak wyjeżdżać za darmo za granicę w ramach programu Erasmus+, nawiążą nowe znajomości.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: weareforu.pl. Projekt „Z pasją dla wszystkich” otrzymał dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 31 stycznia 2023 r.

 

Źródło: wloclawek.eu

26 stycznia 2023 r.

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7189437

Skip to content