Ramka dla Babci i Dziadka. e-Warsztaty plastyczne

Ramka dla Babci i Dziadka. e-Warsztaty plastyczne

Dwór Artusa - logo

Centrum Kultury Dwór Artusa w Toruniu zaprasza do wzięcia udziału w e-warsztatach plastycznych Ramka dla Babci i Dziadka.  Zajęcia odbędą się 19.01.2021 r. o godz. 18.00 na platformie Zoom.

Zdjęcia przywołują piękne wspomnienia, dlatego warto je odpowiednio zaprezentować, a własnoręcznie wykonane ramki, będą wyjątkowym prezentem, który pomoże zatrzymać bezcenne spędzone wspólnie chwile.

Na warsztatach online przygotujemy specjalny upominek dla naszych dziadków z okazji zbliżającego się ich święta. Będą to wyjątkowe i kolorowe ramki na zdjęcia, wykonane w różnych technikach plastycznych. W trakcie zajęć porozmawiamy także o tym, w co bawili się nasi dziadkowie, gdy byli dziećmi.

Zgłoszenia przyjmowane są za pomocą formularza Google lub pod adresem: monika@artus.torun.pl  – w odpowiedzi zostaną przesłane szczegółowe informacje dotyczące potrzebnych materiałów i sprzętu. Spotkanie odbędzie się na platformie Zoom, obsługiwanej przez komputery i smartfony.

Zajęcia poprowadzi dla Was Joanna Łagan – animatorka kultury, założycielka i reżyser Teatru Amorficznego.

Fot. Pixabay

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7185055

Skip to content