Rajd rowerowy z Prezydentem

Rajd rowerowy z Prezydentem

Informacja Turystyczna Włocławek           Urząd Miasta Włocławek logo           OSiR Włocławek

Prezydent Włocławka Marek Wojtkowski zaprasza na rajd rowerowy, który odbędzie się 31 lipca 2021 r. Rozpoczęcie o godz. 10:00 na parkingu przed Halą Mistrzów al. Chopina. Trasa będzie liczyć około 50 km i prowadzić będzie na plaże nad Jeziorem Skrzyneckim. Zakończenie przewidziane jest na ok. godz. 15:00 przy al. Kazimierza Wielkiego.

Aby wziąć udział w rajdzie, należy zapisać się w Informacji Turystycznej oraz posiadać sprawny rower. Zapraszamy do zapisywania się w biurze Informacji Turystycznej, ul. Warszawska 5, tel. 54 411 27 57, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.30.

Zapisy przyjmowane są do czwartku 29 lipca 2021 r. Przy zapisywaniu się należy podać imię i nazwisko. Wpisowe wynosi 10 zł od osoby, dzieci i młodzież do 18 roku życia oraz emeryci i renciści (po okazaniu legitymacji) 5 zł.

W ramach opłaty organizator zapewnia: ubezpieczenie, obsługę medyczną, pamiątkowy znaczek, poczęstunek.

Wycieczka rowerowa odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne, prosimy o dostosowanie stroju do pogody. Uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania obowiązujących zaleceń reżimu sanitarnego w związku z epidemią COVID 19.

Ilość uczestników jest ograniczona. Podczas wypoczynku będzie można odpłatnie skorzystać z wypożyczalni rowerków wodnych, kajaków, placu zabaw dla dzieci.

Dodatkowo w tym dniu organizowana będzie akcja DKMS: Zostań dawcą szpiku.

 

Źródło: wloclawek.pl

Graf. facebook.com/InformacjaTurystycznaWloclawek/

23  lipca 2021 r.

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7181433

Skip to content