Przystań Teatr – plenerowe spektakle dla dzieci

Przystań Teatr – plenerowe spektakle dla dzieci

Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy przygotowało na lato ciekawą ofertę dla rodzin z dziećmi. Wśród propozycji jest Przystań Teatr, czyli cykl plenerowych spektakli dla dzieci realizowany w amfiteatrze przy ul. Mostowej.

Latem tego roku odbędą się tam spektakle dla najmłodszych, wśród nich teatry lalkowe, żywoplanowe, muzyczne i improwizowane. Co tydzień inny, barwny, piękny spektakl dla dzieci!

Spektakle będą odbywać się w każdą niedzielę wakacji, zawsze o godz. 17.00.

Wstęp jest wolny!

Najbliższy spektakl już 8 lipca! Mały, niebieski Zajączek – główny bohater przedstawienia – wprowadza najmłodszego widza w magiczny świat teatru lalek i niezwykłych dźwięków. Stworzony na oczach dzieci Zajączek nie chce być sam, pragnie poznać inne zwierzęta, by się z nimi zaprzyjaźnić. Ale czy mu się to uda? Przekonajcie się sami. Kolejni bohaterowie przychodzą do widza przez tajemnicze drzwi, a każdy bohater ma jakąś ukrytą tajemnicę, zagadkę, sztuczkę… Warstwę plastyczną cechuje estetyczna synteza i spokojna kolorystyka, która wpływa na kształtowanie wrażliwości plastycznej i emocjonalnej widzów.

Fot. Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7163709

Skip to content