Przygody Skarpetek. e-Warsztaty plastyczne dla dzieci (18 marca)

Przygody Skarpetek. e-Warsztaty plastyczne dla dzieci (18 marca)

Dwór Artusa - logo

Dwór Artusa w Toruniu zaprasza dzieci w wieku 6-12 lat na kolejne skarpetkowe e-warsztaty plastyczne nawiązujące do książki Nowe przygody Skarpetek Justyny Bednarek.

Jedna skarpetka wiosny nie czyni! Przed nami kolejne, tym razem wiosenne przygody naszej małej bohaterki, która uszczelniła gniazdo i zaprzyjaźniła się z wroną – bo wrony są fajne!
Czy uda się jej wprowadzić trochę wiosny do naszych domów?
Wyrusz z Dworem Artusa w kolejną przygodę niesamowitych skarpetek, a dokładnie jednej: prawej zielonej Skarpetki, która uciekła w pewien piątek, gdy nikt nie patrzył, bo nie podobało jej się, w jaki sposób odzywają się do niej zimowe kalesony taty. Jeśli i Wy czujecie przesilenie zimowych ubrań, na tych zajęciach będziecie mieć okazję puścić wodzę fantazji i wspólnie przywołać wiosnę.
Na zajęcia potrzebne będą: skarpetka nie do pary lub bez pary, najlepiej zielona, karta i kredki.

Zgłoszenia przyjmowane są za pomocą formularza Google lub mailowo monika@artus.torun.pl – w odpowiedzi otrzymacie szczegółowe informacje dotyczące potrzebnych materiałów i sprzętu. Prowadząca korzysta z platformy Zoom obsługiwanej przez komputery i smartfony.

Zajęcia poprowadzi dla Was Aleksandra Strzelec – edukator kultury, plastyk, architekt krajobrazu.

Kiedy: 18.03.2021 r. (czwartek), godz. 17.40
Gdzie: Zoom

Wstęp wolny! Zapraszamy!

11 marca 2021 r.

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7181450

Skip to content