Przewodnik po ciekawych i darmowych aplikacjach

12 miesięcy tematycznych z LABIB.PL

Przewodnik po ciekawych i darmowych aplikacjach

Już jutro (14 maja) o godz. 11.00 odbędzie się webinarium, organizowane w ramach 12 miesięcy tematycznych z labib.pl. Szkolenie adresowane jest do bibliotekarzy, nauczycieli, animatorów,  pracowników instytucji kultury oraz wszystkich osób zainteresowanych rozwijaniem swoich umiejętności z zakresu nowych technologii.

W czasie zajęć prowadząca – Monika Schmeichel-Zarzeczna – opowie o darmowych narzędziach cyfrowych. Zaprezentuje też aplikacje, które wzbogacą zarówno szkolenia stacjonarne, jak i te odbywające się na odległość. Uczestnicy webinarium poznają narzędzia i aplikacje umożliwiające stworzenie gier, quizów i interaktywnych materiałów. Dowiedzą się także, które miejsca w sieci warto regularnie odwiedzać.

Monika Schmeichel-Zarzeczna – ukończyła Akademię Liderów Kultury prowadzoną przez wrocławski Ośrodek Kultury i Sztuki, Akademię Animatorów Stowarzyszenia „Klanza” oraz Szkołę Trenerów biznesu Akademii SET. Obecnie kierownik Filii nr 38 w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. H. Łopacińskiego w Lublinie. W bibliotecznym świecie zajmuje się prowadzeniem działań wykorzystujących nowe technologie w edukacji, pisaniem projektów oraz wspieraniem rozwoju osób z różnych grup wiekowych. Członkini i ambasadorka Stowarzyszenia LABiB, ambasadorka EPALE e-platformy na rzecz uczenia się dorosłych w Europie, trenerka w programie Lekcja:Enter.

Aby wziąć udział w webinarium, wystarczy zarejestrować się klikając na link:
https://frsi.clickmeeting.pl/labib-pl-przewodnik-po-darmowych-i-ciekawych-aplikacjach-jak-korzystac-gdzie-szukac-inspiracji-/register

Osoby, które zarejestrują się na spotkanie, otrzymają wiadomość e-mail z linkiem, w który należy kliknąć, aby dołączyć do webinarium.

Przed rejestracją należy zapoznać się z Zasadami udziału w webinariach organizowanych przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Projekt “12 miesięcy tematycznych z labib.pl” jest prowadzony przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oraz Stowarzyszenie LABiB

Oprac. i projekt graf. Anna Siemińska

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7164938

Skip to content