Projekt edukacyjny pt. EkoEksperymentarium

Projekt edukacyjny pt. EkoEksperymentarium

     Logo_Ministerstwa_Klimatu_i_Środowiska_-_PL__-_promocja         

Twórcy EkoEksperymentarium, platformy online poświęconej edukacji ekologicznej, zapraszają szkoły i nauczycieli chcących sięgnąć po nowe rozwiązania w prowadzeniu edukacji przyrodniczej lub innych zajęć, na których poruszana jest tematyka ekologii, do udziału w bezpłatnym projekcie realizowanym pod patronatem Ministra Klimatu i Środowiska.

EkoEksperymentarium online to ekogra – ciekawe i proste narzędzie dla nauczycieli, opracowane zgodnie z podstawą programową edukacji przyrodniczej, umożliwiające realizację lekcji przy pomocy gier online zarówno w klasie, jak i w nauczaniu zdalnym. Udział w programie potwierdza certyfikat. Do programu można zapisać wypełniając formularz kontaktowy na stronie: ekoeksperymentarium.pl/dla-nauczyciela/.

 

EkoEksperymentarium online powstało dzięki wsparciu Mecenasa projektu – Ministerstwa Klimatu i Środowiska a dofinansowane jest ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

 

Źródło: kuratorium.lublin.pl
Graf. ekoeksperymentarium.pl

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7164640

Skip to content