Program Europejskiej Nocy Muzeów w Bydgoszczy

Program Europejskiej Nocy Muzeów w Bydgoszczy

Wernisaż, warsztaty, pokazy grup inscenizacyjnych oraz konkursy z nagrodami! Już 19 maja będzie miała miejsce kolejna odsłona Europejskiej Nocy Muzeów w Bydgoszczy.

Bydgoskie Muzea oraz Partnerzy, jak co roku, w tę wyjątkową noc zorganizowali szereg atrakcji. W tym: NOC KONKURSÓW Zbieraj pieczątki i wygrywaj nagrody!
Weź udział w KONKURSIE, odwiedź bydgoskie Muzea podczas Europejskiej Nocy Muzeów i zbierz minimum 8 stempli, które otrzymasz w kasach muzealnych. Wypełniony kupon wrzuć do SKRZYNKI w kasie MOB w Europejskim Centrum Pieniądza (ECP) przy ul. Mennica 4. Losowanie nagród odbędzie się 19 maja, o godz. 21.30, 22.00, 22.30 przed budynkiem ECP.

Komunikacja Miejska podczas NOCY MUZEÓW
Bardzo miło nam poinformować, że w Europejską Noc Muzeów 2018, tj. z 19 na 20.05, Zarząd Dróg i Komunikacji Miejskiej w Bydgoszczy przygotował specjalne połączenia komunikacją miejską. Połączenia z pewnością ułatwią wszystkim zainteresowanym nie tylko podróżowanie po naszym mieście, ale przede wszystkim przejazdy pomiędzy muzeami. Podobnie jak w poprzednich latach do obsługi linii specjalnych skierowane będą pojazdy historyczne.

Link do wydarzenia na FB:
https://www.facebook.com/events/147955359390670/?active_tab=discussion

Do pobrania: Program zbiorczy Europejska Noc Muzeów 2018

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7134719