“Problemy emocjonalne dzieci i młodzieży z punktu widzenia praktyka” – warsztaty

Frafika wydarzenia z podstawowymi informacjami o nim, na białym tle emotki symbolizujące złe emocje, zmęczenie i smutek

“Problemy emocjonalne dzieci i młodzieży z punktu widzenia praktyka” – warsztaty

Biblioteka Pedagogiczna im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu zaprasza do udziału w bezpłatnych warsztatach stacjonarnych: Problemy emocjonalne dzieci i młodzieży z punktu widzenia praktyka, które odbędą się 8 listopada 2023 r. (środa) w godz. 16:30-18:00 (miejsce spotkania: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu, ul. gen. J.H. Dąbrowskiego 4).

Szkolenie przeprowadzi Katarzyna Rebain – psycholog (specjalizacja: psychologia kliniczna okresu dzieciństwa i wieku adolescencji) oraz psychoterapeuta poznawczo-behawioralny dzieci i młodzieży z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Toruniu.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Organizatorzy dysponują bardzo małą liczbą miejsc – proszą o przemyślaną rejestrację i zgłaszanie się tylko tych osób, które są przekonane, że uda im się pojawić na zajęciach.

Formularz rejestracyjny

Tematyka warsztatów

Współczesne pokolenia dzieci i nastolatków muszą żyć i rozwijać się w bardzo trudnych czasach. Nauczanie zdalne, brak możliwości bezpośrednich spotkań z rówieśnikami, problemy zdrowotne bliskich, niepewna przyszłość – to wszystko zaburzyło tak bardzo potrzebne im poczucie bezpieczeństwa, spokoju i szczęścia oraz przyczyniło się do lawinowego rosnącego zapotrzebowania na specjalistyczną pomoc. Trudności emocjonalne dzieci i młodzieży mogą przejawiać się na różne sposoby. Które i jak przejawiają się obecnie najczęściej? Jak to wygląda z perspektywy gabinetu psychologa i psychoterapeuty? Te i inne zagadnienia związane z najczęstszymi problemami emocjonalnymi dzieci i młodzieży będą poruszane na organizowanych zajęciach warsztatowych.

Informacje na temat prowadzącej

Katarzyna Rebain – psycholog (specjalizacja: psychologia kliniczna okresu dzieciństwa i wieku adolescencji) oraz psychoterapeuta poznawczo-behawioralny dzieci i młodzieży, z 25-letnim doświadczeniem zawodowym: absolwentka psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu; ukończyła 2 letnie szkolenie z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży oraz liczne inne formy doskonalenia zawodowego; na co dzień udziela dzieciom i młodzieży specjalistycznej pomocy w gabinecie psychoterapeutycznym oraz w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Toruniu.

26 października 2023 r.

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7185055

Skip to content