Pozytywka – wielkie święto dzieci

Pozytywka – wielkie święto dzieci

To będą 4 dni pełne ciekawych wydarzeń dla najmłodszych bydgoszczan. 27 sierpnia rusza 4. edycja Magicznego Festiwalu Świata Baśni i Bajek „Pozytywka”. W programie m.in. spektakle teatralne, koncerty i warsztaty. Liczba miejsc ograniczona. Trwają zapisy na zajęcia. Bilety już w sprzedaży.

Pozytywka to jedyny w regionie i jeden z największych festiwali sztuki dla dzieci w kraju, podczas którego najmłodsi mogą odkrywać świat za pomocą wielu zmysłów, kolorów i dźwięków. Przez 4 dni, od 27 do 30 sierpnia, będą mogły uczestniczyć w wielu niezapomnianych wydarzeniach razem z całą rodziną. Spektakle teatralne, koncerty, spotkania z wędrownymi bajarzami czy warsztaty to tylko część atrakcji. Do Bydgoszczy zawitają artyści z całej Polski, a także z Japonii, Niemiec, Litwy i Białorusi.

Festiwal jak co roku odbędzie się w kilku miejscach: w Teatrze Polskim, Miejskim Centrum Kultury oraz Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej, natomiast część plenerowa festiwalu odbędzie się w Myślęcinku, na terenach przy padokach dla koni.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, obowiązuje zasada „kto pierwszy – ten lepszy”. Na warsztaty, jogę, zajęcia gordonowskie oraz wyprawy do lasu obowiązują zapisy mailowe: pozytywka.festiwal@gmail.com . Z kolei żeby pójść na spektakl, koncert i spotkanie z bajarzami, trzeba najpierw kupić bilet. Bilety kosztują 5 zł i musi je mieć każda osoba uczestnicząca w wydarzeniu. Można je kupić TUTAJ.

Cały program festiwalu znajduje się TUTAJ.

Informacja: www.bydgoszcz.pl
Fot. www.bydgoszcz.pl

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7164384

Skip to content