„Portret biało-czerwony” – Spotkajmy się!

„Portret biało-czerwony” – Spotkajmy się!

Zbliża się Święto Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Centrum “Kultury Browar B.” zaprasza wszystkich mieszkańców i sympatyków Włocławka do wspólnego projektu „Portret biało-czerwony”. Spotkajmy się… na zdjęciu!

Organizator zachęca do wykonania fotografii w białym i czerwonym stroju! Ze wszystkich nadesłanych zdjęć zostanie wykonana mozaika – flaga Polski!

Prosimy o przysyłanie po minimum 2 zdjęcia. Jedno w stroju czerwonym, a drugie w stroju białym. Mile widziane, żeby zdjęcia były wykonane na jasnym, możliwie gładkim tle. Mogą być fotografie indywidualne lub rodzinne. Z przesłanych zdjęć stworzymy mozaikę – Flagę Polski. Przecież to my tworzymy ten kraj! Flagę opublikujemy 2 maja 2020 w dniu Święta Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.

Szczegóły i regulamin projektu  tutaj

Prosimy przesyłać zdjęcia opisane imieniem i nazwiskiem na adres: edukacja@ckbb.pl do 27 kwietnia 2020 r. W tytule maila należy wpisać  “Portret biało-czerwony”.

Źródło: ckbrowarb.pl

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7164641

Skip to content