Porozmawiajmy o… okresie dorastania

Porozmawiajmy o… okresie dorastania

Zapraszamy na kolejne seminarium z cyklu spotkań z psychologiem nt. Tożsamość w okresie dorastania, które odbędzie się 6.03.2018 r. od godz. 15.00 do godz. 17.00.

Seminarium poprowadzi dr hab. Wojciech Gulin – nauczyciel akademicki, psycholog, prorektor Kolegium Jagiellońskiego Toruńskiej Szkoły Wyższej.

Rozwój tożsamości zaczyna się od momentu, w którym człowiek dostrzega swoją indywidualność i niepowtarzalność. Zauważa, że różni się od innych osób (około 3 rok życia). Dorosła tożsamość związana jest jednak z etapem dorastania. 12-13 rok życia to czas, kiedy młody człowiek odkrywa swój świat psychiczny – do zainteresowania światem zewnętrznym dołącza własne przeżycia, świat doznań, osobowości, zaczyna pojawiać się porównywanie z innymi osobami. Tworzy się obraz siebie. Młody człowiek zaczyna dostrzegać swój świat wewnętrzny. Poszukiwanie wzorca dorosłości, kryzys autorytetu rodziców, krytyczna postawa wobec szkoły, to tylko niektóre z zagadnień, które omawiane będą podczas seminarium.

Forma płatna: 60 zł

Zapisy do 5.03.2018 r.

Zapisz się: http://www.oferta.cen.info.pl/ofe,_porozmawiajmy_o_-_spotkania_z,860.html

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7010503