Poranne psoty, figle i żarty (13 luty)

Poranne psoty, figle i żarty (13 luty)

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu zaprasza rodziny z dziećmi w wieku 4-6 lat do udziału w „Porannych figlach, psotach i żartach”. Spotkanie trwać będzie 30 min i odbędzie się w dwóch grupach:

– 10.30 – I grupa
– 11.30 – II grupa

Dzień św. Walentego przed nami. Tym razem zatem w niebanalny sposób będziemy mówić o miłości. Sprawdzimy, ile ona mieści, czy da się ją namalować lub opowiedzieć. Może uda nam się też coś zrymować. Spróbujemy wyrażać miłość na różne sposoby. Warsztaty zdalne będą świetną okazją do tworzenia teatru w domu, wymyślania niestworzonych historii i pełnej humoru dobrej zabawy!

Zajęcia poprowadzi Agnieszka Zakrzewska – pedagożka teatru, animatorka kultury, trenerka. Specjalistka ds. teatru w WOAK Toruń. Prowadzi autorskie cykle i pojedyncze warsztaty (również on-line) dla nauczycieli, kadr kultury oraz dla dzieci od lat 3, młodzieży i studentów, dorosłych, seniorów, grup międzypokoleniowych. Udziela konsultacji i innych form merytorycznego wsparcia grupom teatralnym i twórcom indywidualnym. Autorka i koordynatorka licznych przedsięwzięć teatralnych i wydarzeń kulturalnych. Instruktorka grup teatralnych (Scena Kobiet – kobieca grupa teatralno-rozwojowa, Teatr po pracy dla dorosłych w każdym wieku, Laboratorium teatralne dla dzieci od lat 6, grupa teatralna UTW w Toruniu). Realizuje działania wspierające lokalne społeczności. Współautorka projektów Lato w teatrze w Toruniu – instruktorka projektów w Toruniu i Strzelnie. Prowadząc warsztaty pedagogiczno-teatralne współpracowała z Teatrem im. W. Horzycy, Teatrem Baj Pomorski w Toruniu oraz ze Śląskim Teatrem Lalki i Aktora Ateneum w Katowicach. Absolwentka pedagogiki teatru (IT, UW), Podyplomowych Studiów Reżyserii Teatrów Dzieci i Młodzieży (AST, Filia we Wrocławiu) oraz Policealnego Studium Edukacji i Praktyk Teatralnych w Toruniu. W trakcie certyfikacji 23. Szkoły Trenerów Organizacji Pozarządowych w Warszawie.

UWAGA

  • spotkania bezpłatne
  • liczba miejsc ograniczona; obowiązuje rezerwacja miejsc przez formularz zgłoszeniowy na stronie: www.woak.torun.pl
  • zapisy do piątku 12 lutego (do godz. 24.00)
  • spotkania odbędą się na platformie ZOOM (prosimy o pobranie aplikacji oraz zainstalowanie jej na komputerze lub telefonie z działającą kamerką i mikrofonem)
  • tuż przed spotkaniem prowadząca prześle e-mailem link do spotkania on-line.

 

Zapisy na stronie WOAK-u: TUTAJ

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7190249

Skip to content