Poranna Kawka, czyli E-Biblioteka Seniora

Poranna Kawka, czyli E-Biblioteka Seniora

Od maja Pracownia Integracji Międzypokoleniowej Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy zaprasza Seniorów (i nie tylko) na poranną kawkę z dr Martą Kładź-Kocot oraz dr Mirosławem Gołuńskim. Będzie o nowościach wydawniczych, e-bookach i audiobookach, które można bezpłatnie pobrać w internecie oraz o tym, co warto przeczytać i gdzie to w sieci znaleźć!

Poniedziałkowe podcasty prowadzą dla Państwa dr Marta Kładź-Kocot i dr Mirosław Gołuński, których pewnie pamiętacie z wykładów w Akademii Sztuk Wszelakich i Kujawskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Pierwsza audycja będzie o e-bookach i audiobookach, które można bezpłatnie pobrać w internecie, kolejne będą o nowościach wydawniczych oraz o tym, co warto przeczytać i gdzie to w sieci znaleźć. Pierwsze spotkanie prowadzi dr Gołuński, a za tydzień dr Kładź-Kocot.

Mirosław Gołuński, adiunkt w Katedrze Literatury Powszechnej i Komparatystyki na Wydziale Literaturoznawstwa UKW w Bydgoszczy. W swoich badaniach zajmuje się związkami między literaturą a historią, filozofią i wytwarzanymi w ich obrębie mitami, szczególnie interesuje go literatura polska od XIX do XXI w. oraz literatura popularna, zwłaszcza fantastyka. Autor książek: “Mity w twórczości Teodora Parnickiego” (2012) oraz “Jerozolimskie piaski. Wyprawy krzyżowe w polskiej powieści historycznej” (2019). Jest autorem ponad 40 artykułów, publikowanych w książkach i czasopismach. Lubi literaturę fantastyczną i nieustannie próbuje zrozumieć świat, który wciąż go zadziwia.

Odcinek 1 TUTAJ

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7164965

Skip to content