„Poradnia Rozwoju Zdolności” – warsztaty

„Poradnia Rozwoju Zdolności” – warsztaty

 

 

Pałac Młodzieży w Bydgoszczy zaprasza w ramach „Poradni Rozwoju Zdolności” na drugie w tym roku szkolnym warsztaty wsparcia psychologicznego dla uczniów zdolnych, zatytułowane „Jak szybciej i efektywniej się uczyć – techniki wspomagające uczenie się”. Ich adresatem są zdolni uczniowie szkół podstawowych (klasy V-VI SP). Spotkanie odbędzie się 19.01.2018 r. o godz. 10.00 w świetlicy Gimnazjum nr 27 w Bydgoszczy (ul. Kruszwicka 2).

Istotą wydarzenia jest wsparcie uczniów w zakresie metod i technik uczenia się. Na warsztatach uczniowie nauczą się korzystać z wielu sposobów wspomagających efektywne i szybsze uczenie się.

Zajęcia organizowane są przez Pałac Młodzieży w ramach programu „Zdolni znad Brdy”, a poprowadzą je Katarzyna Tłok i Edyta Szott – pedagodzy z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 w Bydgoszczy.

Przewidywany czas spotkania – ok. 3 godziny. Ilość miejsc ograniczona.

Zgłoszenia osób, grup prosimy kierować do 17 stycznia 2018 r. do Moniki Grzybowskiej, mail: monikagrzybowska27@wp.pl lub tel. kom. 533 18 23 26.

 

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7013589