Pomysłobranie: zbiór scenariuszy zajęć edukacyjnych na temat patriotyzmu

Pomysłobranie: zbiór scenariuszy zajęć edukacyjnych na temat patriotyzmu

Narodowe Centrum Kultury

 

Narodowe Centrum Kultury zachęca do pobrania zbioru materiałów i scenariuszy działań edukacyjnych skupionych wokół tematyki patriotyzmu. W publikacji znajduje się 17 najciekawszych inspiracji, które jury wyłoniło w akcji Pomysłobranie, realizowanej przez Narodowe Centrum Kultury w listopadzie 2020 r.

W przygotowanym zbiorze można znaleźć nie tylko scenariusze lekcji, warsztatów, zajęć, ale również gry i zabawy dla uczestników w każdym wieku. Propozycje zajęć podzielone zostały na przejrzyste kategorie, opatrzone komentarzem określającym stopień trudności w przygotowaniu oraz cenne wskazówki, dotyczące idei powstania scenariusza.

Publikacja zawiera ponadto kilkadziesiąt nieszablonowych pomysłów oraz ponad 40 kart pracy, które można łatwo wydrukować i wykorzystać w prowadzonych przez Państwa zajęciach.

Autorami scenariuszy są osoby prowadzące działania edukacyjne zawodowo, posiadające doświadczenie w przygotowywaniu i prowadzeniu zajęć, jak również pasjonaci, działający społecznie na rzecz świadomego kształtowania postaw obywatelskich.

Życzymy miłej lektury oraz inspirujących zajęć!

 

Do pobrania:

Pomyslobranie-zbior-scenariuszy-zajec-edukacyjnych-dotyczacych-tematyki-patriotyzmu

 

Źródło: nck.pl

Graf. gł. nck.pl

25 marca 2021 r.

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7181460

Skip to content