Pomoce naukowe w edukacji – konferencja dla nauczycieli

Pomoce naukowe w edukacji – konferencja dla nauczycieli

24 listopada 2018 roku w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w Toruniu odbędzie się coroczna konferencja metodyczna dla nauczycieli. Podczas tegorocznego spotkania zostaną poruszone tematy związane z pomocami naukowymi w edukacji.

– Do udziału zapraszamy nauczycieli wszystkich poziomów i przedmiotów nauczania. W tym roku zajmiemy się pomocami naukowymi w edukacji – mówi Bartosz Woźniak, koordynator konferencji.

Uczestnicy wysłuchają wykładu dr Jolanty Nowak z Zakładu Pedagogiki Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy pt. „Od środków poglądowych do środowiska uczącego czyli model interaktywny w edukacji wczesnoszkolnej”.

Podczas warsztatów nauczyciele będą mieli okazję do zapoznania się z różnorakimi pomocami naukowymi. Partnerem konferencji jest firma Image Recording Solutions sp. z o. o., która przeprowadzi warsztat dotyczący cyfrowych czujników bezprzewodowych Pasco. W pracowni multimedialnej nauczyciele będą mogli poznać temat e-podręczników jako materiałów wspomagających pracę nauczyciela i ucznia.

Udział w konferencji jest bezpłatny. O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń poprzez formularz dostępny na stronie Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy. Na niej jest również dostępny program wydarzenia.

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7181665

Skip to content