Pomnożyć kreatywność, czyli Międzynarodowe Święto Kropki

Pomnożyć kreatywność, czyli Międzynarodowe Święto Kropki

KPCEN Bydgoszcz

29 września 2020 roku Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy zorganizowało ponadprzedmiotową konferencję “Pomnożyć kreatywność, czyli Międzynarodowe Święto Kropki”. Przyczynkiem do organizacji konferencji było Międzynarodowe Święto Kropki, obchodzone na całym świecie we wrześniu i celebrujące kreatywność, współpracę, odwagę i zabawę. Konferencję rozpoczął wykład Justyny Adamskiej Zacznijmy od kropki, naświetlający różne spojrzenia na kreatywność i sukces w zdobywaniu nowych kompetencji.

Ważnym punktem programu było uhonorowanie laureatów Wojewódzkiego Konkursu Nauczyciel z Pasją 2020 przez Roberta Preusa dyrektora KPCEN w Bydgoszczy oraz Annę Rupińską przewodniczącą jury konkursowego.

Następnie uczestnicy wzięli udział w warsztatach rozwijających kreatywność nauczycieli i uczniów. Zajęcia plastyczne Na początku była kropka przeprowadziła Krystyna Karpińska, matematyczne Po(Waga) małej kropki Justyna Prud oraz multidyscyplinarne Kropka w kropkę… na kostce do gry Grażyna Szczepańczyk z Ewą Grzanką doradcą metodycznym KPCEN w Bydgoszczy.

Oprac. J. Adamska
Fot. J. Szczepańczyk

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7013402