Pola Negri Niewolnica Zmysłów – koncert w Szafarni

Pola Negri Niewolnica Zmysłów – koncert w Szafarni

Województwo Kujawsko-Pomorskie

W sobotę, 17 września 2022 r. Ośrodek Chopinowski w Szafarni zaprasza na koncert zatytułowany „Pola Negri Niewolnica Zmysłów”, który odbędzie się w siedzibie Fundacji TUMULT przy ulicy Rynek Nowomiejski 28 w Toruniu. O wrażenia artystyczne zadbają aktorka Barbara Rybałtowska, pianista i kompozytor Zbigniew Rymarz, autor publikacji i programów Jarosław Wojciechowski oraz Orkiestra Ludwika Sarskiego.

Koncert podzielony został na dwie części. Pierwszą część stanowią utwory wykonywane niegdyś przez Polę Negri – jedną z najbardziej znanych polskich artystek na świecie. Gwiazda światowego kina oprócz talentu aktorskiego w latach 30. XX w. błysnęła talentem pieśniarskim. Jednym z jej najpopularniejszych przebojów było „Tango Notturno”. Spektakl kierowany jest do odbiorcy w każdym wieku. Przypomina repertuar wybitnej pieśniarki w oryginalnej interpretacji. Jest połączeniem wspomnień związanych z historią i perypetiami jej kariery. To wyśmienita rozrywka w stylu retro.

Druga część to emisja filmu “Bestia” z muzyką na żywo wykonywaną przez Orkiestrę Ludwika Sarskiego.

Bilety w cenie 15/20 złotych można rezerwować na stronie www.camerimage-bilety24.pl. Liczba miejsc ograniczona.

 

Ośrodek Chopinowski w Szafarni

Fot. Materiał promocyjny Ośrodka Promocyjnego w Szafarni

Źródło:www.kujawsko-pomorskie.pl

16 września 2022 r.

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7129230