Podziękowania dla dyrektorów odchodzących na emeryturę

Liczna grupa ludzi pozuje przy banerze Kuratorium Oświaty i KPCEN w Bydgoszczy.

Podziękowania dla dyrektorów odchodzących na emeryturę

Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy - logo

26 czerwca w gościnnych progach Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty Pani Grażyna Dziedzic złożyła podziękowania Dyrektorom szkół i placówek oświatowych odchodzącym na emeryturę.

Pani Kurator serdecznie podziękowała Dyrektorom za wieloletnią pracę pedagogiczną, ciekawe inicjatywy oraz liczne dokonania, które zapisały się w historii szkół i placówek, którymi kierowali, a także za wieloletni trud i serce włożone w przekazywanie wiedzy i kształtowanie charakterów uczniów oraz sumienne i odpowiedzialne realizowanie wszystkich zadań związanych z powierzonym stanowiskiem, dbanie o stały rozwój szkoły, ogromną troskę o uczniów, służenie radą i doświadczeniem nauczycielom i rodzicom.

Wręczając okolicznościowe listy i upominki Pani Kurator życzyła Dyrektorom dobrego i aktywnego odpoczynku, zdrowia oraz radości z odkrywania nowych wyzwań i pasji oraz pomyślności w życiu osobistym.

Źródło: KO

_

4 lipca 2024 r.

Ryszard Karczewski
ryszard.karczewski@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7181662

Skip to content