Podcasty wkroczyły do Powiatowego Urzędu Pracy we Włocławku

Podcasty wkroczyły do Powiatowego Urzędu Pracy we Włocławku

Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku logo

W dzisiejszym dynamicznym świecie, gdzie rozwój i pogoń za nowinkami technicznymi stał się codziennością, każdy człowiek ceni sobie przede wszystkim łatwość i szybkość w dostępnie do najnowszych i najciekawszych informacji. Ten aspekt jest niezwykle ważny w kwestii poszukiwania pracy, podnoszenia kwalifikacji zawodowych czy rozwoju dla przedsiębiorców. Dlatego Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku stawia sobie za nadrzędny cel ułatwienie wszystkim zainteresowanym mieszkańcom miasta i powiatu, dostępu do niezbędnych i ważnych informacji oraz zapewnienie wsparcia w procesie poszukiwania zatrudnienia i poruszania się po lokalnym rynku pracy.

Pragniemy przybliżyć Państwu innowacyjny projekt w działalności placówki. Jest to coś, czego niewątpliwie nie wprowadził żaden urząd pracy w województwie kujawsko – pomorskim.

Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku rozpoczyna tworzenie Podcastu „Z pracą na TY”. Podcasty, jako forma cyfrowego medialnego przekazu, otwiera nową erę komunikacji i informacji dla wszystkich, dostarczając tym samym nie tylko cenną wiedzę, ale przede wszystkim inspirację i motywację do działania.

Główną inicjatorką i współautorką „Z pracą na TY” jest Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy we Włocławku Anna Jackowska.

 

 

Podcasty Powiatowego Urzędu Pracy we Włocławku będą dostępne do wysłuchania na platformie Spotify for Podcasters, kanale YouTube i Facebooku. Nowe publikacje będą pojawiały się raz na dwa tygodnie.

Pierwszy pilotażowy odcinek „Czego możecie się po nas spodziewać” pojawił się w sieci 2 października.

16 października będzie można wysłuchać „Okonia w sieci”, czyli Marcina Okoniewskiego.

30 października wybierzemy się w podróż z trenerem mentalnym, mówcą motywacyjnym i psychoonkologiem Marcinem Miziołkiem ze Spiral Coaching!

Zachęcamy do przejścia “Z pracą na TY”.
Podcasty dostępne są pod poniższymi linkami:

 

Źródło: wloclawski.pl, wloclawek.praca.gov.pl

11 października 2023 r.

 

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7185680

Skip to content