Podcast “Jak inspirować dzieci do twórczego korzystania z nowych technologii”

grafika informacyjna o podcaście z podstawowymi informacjami z motywem mikrofonu i słuchawek oraz zdjęciami dwóch mężczyzn i logotypami organizatorów

Podcast “Jak inspirować dzieci do twórczego korzystania z nowych technologii”


Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę zaprasza do wysłuchania podcastu “Jak inspirować dzieci do twórczego korzystania z nowych technologii”, dostępnego w kanałach  FDDS w Spotify i YouTube.

Twórcze wykorzystanie nowych technologii może stanowić alternatywę dla internetowych zagrożeń. Dzieci i młodzież korzystają i będą korzystali z internetu. Jako dorośli oraz rodzice mamy możliwość wspierania w zachowywaniu balansu w korzystaniu z sieci oraz kierowania na treści i narzędzia, które mogą wspierać rozwój młodych osób. A jak inspirować dzieci do twórczego korzystania z nowych technologii?

Dowiedz się, słuchając odcinka podcastu na open.spotify.com z udziałem Macieja Kępki z naszej Fundacji oraz Kamila Śliwowskiego – trenera i animatora edukacji medialnej i cyfrowej.
#podcastFDDS #FDDS

 

Źródło: www.facebook.com/DajemyDzieciomSile

5 stycznia 2024 r.

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7021445