Pocztówki z zimowej krainy

Pocztówki z zimowej krainy

logo ckbrowarb Włocławek

Dzyń, dzyń dzyń… czyje to sanie słychać? 8 grudnia Centrum Kultury “Browar B.” we Włocławku otwiera kolejną edycję zimowej wystawy!

Podczas wernisażu dowiemy się, kto jest laureatem konkursu “Pocztówka do Świętego Mikołaja”. Będzie także SPECJALNY GOŚĆ…

Wystawa „Pocztówki z zimowej krainy IV” jest wspaniałym pretekstem do zagłębienia się w piękny, baśniowy, magiczny i świąteczno-zimowy czas. Co roku w Centrum Kultury „Browar B.” powstaje wiele prac malarskich, rysunkowych, graficznych i tkackich związanych z tą porą roku, odświętnością okresu Bożego Narodzenia oraz końca starego i początku nowego roku.

Na wystawie prezentowane są najnowsze prace uczestników sekcji plastycznych. Cieszące się powodzeniem zajęcia prowadzą instruktorzy z dużym doświadczeniem artystycznym i pedagogicznym. Aktualnie w Pracowni Edukacji Plastycznej działają sekcje skierowane do różnych wiekowo uczestników: Esy-floresy; Grafika, malarstwo i rysunek; Podstawy technik plastycznych; Rysunek komiksowy; Sztuka wyobraźni 15+; Tkactwo oraz Techniki eksperymentalne dla dzieci. Specjalnie na tę wystawę tworzone są prace, z których projektowane i drukowane będą pocztówki. Całość stworzy piękną świąteczną scenerię, więc kto wie, czy na wernisaż nie zawita święty Mikołaj z prezentami dla dzieci i uczestników wystawy.

Wernisaż: 8 grudnia, godz. 17.00, CK „Browar B.”, Galeria Sztuki „Beczkownia” 

Wystawę będzie można oglądać do 20 stycznia 2024 r.

Wstęp jest wolny.

W kasie CK „Browar B.” do kupienia kartki świąteczne w cenach 1 zł i 2 zł.
Godziny zwiedzania: wtorek – piątek, godz. 11.00 – 18.00, sobota, godz. 14.00 – 18.00 (ostatnie wejście godz. 17.30).
Miejsce: Centrum Kultury „Browar B.”, Galeria Sztuki „Beczkownia”, ul. Łęgska 28 (wejście od ul. Bechiego).

 

Źródło: ckbrowarb.pl

6 grudnia 2023 r.

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7181721

Skip to content