Po wakacjach “Tajemniczy Ogród” też zaprasza!

Po wakacjach “Tajemniczy Ogród” też zaprasza!

Czas powrotu do szkoły lub przedszkola po wakacyjnej przerwie to również czas rozpoczęcia nowego sezonu cyklicznych atrakcji dla najmłodszych i trochę starszych w „Tajemniczym Ogrodzie” Biblioteki Miejskiej im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu.

Dzieci, w wieku 2–5 lat zapraszamy z opiekunami na zajęcia muzyczne, ruchowe i literackie.  Zabawy z elementami rytmu, dźwięków, śpiewu i tańca, czyli „Muzyczną Akademię Malucha”, prowadzić będzie niezastąpiona Agnieszka Krokowska. W „Klubie Malucha” i „Bajkowym Przedszkolu” proponujemy zabawy literackie, ruchowe, manualne. Spotkania są doskonałą okazją do rozwijania umiejętności współdziałania w grupie rówieśników. Zajęcia odbywają się raz w miesiącu dla danej grupy wiekowej, o godz. 16.30, trwają ok. 40 minut.

Starsze dzieci (od 6 lat) będą mogły uczęszczać na zajęcia z języka angielskiego „Four o’clock”, szachowe „Szach-Mat”, plastyczne „Małe arcydziełka” oraz edukacyjne „Odkrywcy” (nowość!), w których uczestnicy, za pomocą prostych doświadczeń, szukając odpowiedzi na nurtujące ich pytania, odkrywać będą prawa i zjawiska otaczającego świata.

Na wszystkie zajęcia obowiązują jednorazowe zapisy (na cykl).

Zapraszamy także na okolicznościowe wydarzenia, o których informować będziemy na bieżąco, i oczywiście po ciekawą książkę. Przypominamy, że zapisujemy dzieci już od najmłodszych lat.

W godzinach otwarcia biblioteki na dzieci czeka suchy basen z kulkami, klocki, szeroki wybór gier planszowych.

Zajęcia i spotkania są bezpłatne!

Prosimy o kontakt: telefoniczny: (52) 352-72-37, mailowy: oddzialdladzieci@bmino.pl, a najlepiej osobisty, przy ul. Kilińskiego 16.

Dominika Wojtasińska
Dominika.Wojtasinska@kpcen-torun.edu.pl

Organizacja: KPCEN w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7162047

Skip to content