Po wakacjach „Tajemniczy Ogród” też zaprasza!

30 Sie Po wakacjach „Tajemniczy Ogród” też zaprasza!

Czas powrotu do szkoły lub przedszkola po wakacyjnej przerwie to również czas rozpoczęcia nowego sezonu cyklicznych atrakcji dla najmłodszych i trochę starszych w „Tajemniczym Ogrodzie” Biblioteki Miejskiej im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu.

Dzieci, w wieku 2–5 lat zapraszamy z opiekunami na zajęcia muzyczne, ruchowe i literackie.  Zabawy z elementami rytmu, dźwięków, śpiewu i tańca, czyli „Muzyczną Akademię Malucha”, prowadzić będzie niezastąpiona Agnieszka Krokowska. W „Klubie Malucha” i „Bajkowym Przedszkolu” proponujemy zabawy literackie, ruchowe, manualne. Spotkania są doskonałą okazją do rozwijania umiejętności współdziałania w grupie rówieśników. Zajęcia odbywają się raz w miesiącu dla danej grupy wiekowej, o godz. 16.30, trwają ok. 40 minut.

Starsze dzieci (od 6 lat) będą mogły uczęszczać na zajęcia z języka angielskiego „Four o’clock”, szachowe „Szach-Mat”, plastyczne „Małe arcydziełka” oraz edukacyjne „Odkrywcy” (nowość!), w których uczestnicy, za pomocą prostych doświadczeń, szukając odpowiedzi na nurtujące ich pytania, odkrywać będą prawa i zjawiska otaczającego świata.

Na wszystkie zajęcia obowiązują jednorazowe zapisy (na cykl).

Zapraszamy także na okolicznościowe wydarzenia, o których informować będziemy na bieżąco, i oczywiście po ciekawą książkę. Przypominamy, że zapisujemy dzieci już od najmłodszych lat.

W godzinach otwarcia biblioteki na dzieci czeka suchy basen z kulkami, klocki, szeroki wybór gier planszowych.

Zajęcia i spotkania są bezpłatne!

Prosimy o kontakt: telefoniczny: (52) 352-72-37, mailowy: oddzialdladzieci@bmino.pl, a najlepiej osobisty, przy ul. Kilińskiego 16.Liczba odwiedzin:

4,028,709