Plenerowy koncert na Wyspie Młyńskiej

Opera w Bydgoszczy

Plenerowy koncert na Wyspie Młyńskiej

Opera Nova logoOpera Nova w Bydgoszczy zaprasza na koncert wprowadzający do nowego sezonu artystycznego. 5 września, o godz. 18 na Wyspie Młyńskiej odbędzie się wyjątkowe widowisko. Bezpłatne bilety można odbierać od 31 sierpnia.

W sobotę, 5 września dla spragnionej po półrocznej przerwie publiczności wystąpią artyści Opery Nova w Bydgoszczy. Koncert plenerowy odbędzie się na Wyspie Młyńskiej – to tutaj zasiądą widzowie. Artyści będą znajdować się po drugiej stronie Brdy pod operą. Na tę okazję stanie tam podniesiona estrada, cały koncert będzie nagłaśniany i transmitowany na telebimie. Jak zapewniają organizatorzy w poprzednich latach podobne wydarzenia cieszyły się dużą frekwencją.

Od poniedziałku, 31 sierpnia od godz.11 w kasie biletowej wydawane będą bezpłatne numerowane bilety (2 na os.) oraz oświadczenia o stanie zdrowia dla osób, które pragną obejrzeć koncert.

5 września przestrzeń dla publiczności na Wyspie Młyńskiej udostępniona będzie od godz.17. Początek Koncertu o godz.18.

Informacja: www.bydgoszcz.pl
Fot. Robert Sawicki, www.bydgoszcz.pl

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6868974