Piknik Rodzinny w WOAK-u

Piknik rodzinny

Piknik Rodzinny w WOAK-u

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu zaprasza na rodzinne zakończenie cyklicznych zajęć –
„Teatralnego rozruchu” dla dzieci w wieku 7-10 lat oraz „Porannych figli, psot i żartów” dla dzieci w wieku 4-6 i ich opiekunów. Piknik odbędzie się w najbliższą sobotę, 8 czerwca 2019 r., w godzinach 11.00–13.00.

Piknik rodzinny - plakatProwadząca: Agnieszka Zakrzewska – pedagożka teatru i animatorka kultury.
Ukończyła historię na UMK, pedagogikę teatru przy Instytucie Teatralnym im. Z. Raszewskiego oraz IKP UW, a także Podyplomowe Studia Reżyserii Teatrów Dzieci i Młodzieży w Akademii Sztuk Teatralnych im. St. Wyspiańskiego w Krakowie (dawna PWST) Filia we Wrocławiu. Uczyła się również w Policealnym Studium Edukacji i Praktyk Teatralnych w Toruniu. Brała udział w wielu szkoleniach m.in. w: dramowych w Centrum Szkoleń i Rozwoju Drama Way, w projekcie edukacyjnym MKiDN „Rozwój w kadrze”, w warsztatach metodycznych pracy z grupą Centrum Szkoleniowego KLANZA i Ośrodka Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA.
Doświadczenie wykorzystywania metod teatralnych w pracy z grupą zdobywała, prowadząc teatralne grupy amatorskie oraz realizując warsztaty umiejętności społecznych. Jako aktorka i reżyserka związana była z Teatrem Wróbli oraz teatrem studenckim UW. Jest autorką licznych przedsięwzięć kulturalnych, w tym projektów teatralnych. Prowadzi warsztaty, wspiera nauczycieli i animatorów w pracy z grupą i podczas tworzenia spektakli teatralnych.

KIEDY 8 czerwca 2019 r.
TERMIN ZGŁOSZEŃ I WPŁAT do 6 czerwca 2019 r.
CENA 5 zł (dziecko) płatne na konto
nr: 61 1160 2202 0000 0000 6090 1253

INFORMACJE I ZGŁOSZENIA agnieszka.zakrzewska@woak.torun.pl

tel. 56 652 27 55

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6866962