Pies bez strachu: Kim jest pies? Warsztaty w MDK w Toruniu

pies bez strachu

Pies bez strachu: Kim jest pies? Warsztaty w MDK w Toruniu

Młodzieżowy Dom Kultury w Toruniu zaprasza serdecznie na warsztaty wszystkich miłośników psów. Będzie to pierwsze z cyklicznych spotkań w ramach projektu: “Pies bez strachu”, pod tytułem “Kim jest pies?” Spotkanie odbędzie się 23 lipca o godz. 15.00 w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Przedzamcze 11/15 w Toruniu.

Wydarzenie jest bezpłatne, obowiązują zapisy pod numerem telefonu 793017740. W przypadku rezygnacji należy zgłosić ten fakt, aby osoby z listy rezerwowej mogły skorzystać z wolnego miejsca.

O prowadzących:

Karolina Twardzik – lekarka weterynarii, certyfikowana behawiorystka i trenerka psów, instruktorka detekcji zapachowej. Prowadzi szkołę dla psów – Otwórz się na psa. Pracuje metodami wolnymi od przemocy, opartymi na szacunku do psa jak i człowieka. Prywatnie opiekunka dwóch adoptowanych suczek, Zorki i Stasi.

Justyna Kowalonek – dyplomowana zoopsycholog, trenerka psów, instruktorka Rally – O, a także biegła sądowa do spraw zwierząt. Przez wiele lat związana ze schroniskiem jako pracownik, obecnie jako wolontariuszka, która prowadzi terapie behawioralne psów oraz szkolenia dla spacerowiczów. Prowadzi szkołę dla psów Pesek, oraz opiekuje się swoimi psami: Bibi, Kobim i Melonem.

Anna Raszkiewicz – prowadzi salon groomerski Hau&Spa. W swojej pracy zwraca szczególną uwagę na samopoczucie zwierząt podczas zabiegów pielęgnacyjnych. Propaguje etyczną opiekę nad psem w salonach groomerskich. Opiekunka suczki Grandy.

“Pies bez strachu” to niekomercyjny projekt edukacyjny stworzony przez Karolinę Twardzik, Justynę Kowalonek oraz Annę Raszkiewicz dla opiekunów psów: trening medyczny, pielęgnacja, świadoma praca z czworonogiem. Celem jest propagowanie bezstresowych praktyk podczas codziennych zabiegów pielęgnacyjnych.

Więcej informacji o spotkaniu TUTAJ.

Źródło: MDK w Toruniu, konto facebookowe projektu Pies bez strachu

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7161520

Skip to content