Pedagogika zabawy w edukacji przyrodniczej – warsztaty

Pedagogika zabawy w edukacji przyrodniczej – warsztaty

Edu-Art Małgorzata Racławska serdecznie zaprasza 28 stycznia b.r. na warsztaty “Zielone okulary – pedagogika zabawy w edukacji przyrodniczej”.

W programie warsztatów oprócz 10 autorskich piosenek o tematyce przyrodniczej, umieszczonych na płycie CD, znajdą się także zabawy ruchowe, działania plastyczne oraz doświadczenia. Teksty piosenek pomogą dzieciom zrozumieć niektóre zjawiska przyrodnicze m.in. obieg wody w przyrodzie, segregację śmieci, zjawiska pogodowe itp. Uczestnicy szkolenia nabędą umiejętności wprowadzenia swoich dzieci, uczniów czy podopiecznych w fascynujący świat przyrody przez zabawę, ruch, taniec i muzykę.

DLA KOGO: dla nauczycieli wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, pracowników świetlic, instruktorów, animatorów, wychowawców placówek socjalnych i kulturalno-oświatowych, pasjonatów przyrody, studentów kierunków pedagogicznych i przyrodniczych, rodziców oraz wszystkich osób pracujących z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

GDZIE: Bydgoszcz
KIEDY: 28.01.2018 (niedz. 9:00-17:00)
ILOŚĆ GODZIN: 10 godz. dydakt.
KOSZT: 115 zł
TRENER: Sylwia Reichel, trener Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów i Animatorów KLANZA z Poznania, dyrektor Centrum Szkoleniowego Klanza w Poznaniu
UCZESTNICY OTRZYMUJĄ: książeczkę z opisem metody i utworów poznanych na warsztatach, zaświadczenie o udziale w warsztatach, możliwość zakupienia płyty z autorskimi piosenkami.
ZAPISY mailowo na adres: ziola12@wp.pl

Więcej informacji na: stronie organizatora

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7181663

Skip to content