Pedagogika z gwarancją jakości na kolejne 5 lat

Pedagogika z gwarancją jakości na kolejne 5 lat

Państwowa Uczelnia Zawodowa we Włocławku

Uchwałą nr 10/2021 Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej z dnia 7 stycznia 2021 r. kierunek Pedagogika, prowadzony w Instytucie Humanistycznym Państwowej Uczelni Zawodowej we Włocławku, otrzymał ocenę pozytywną oraz akredytację na kolejnych 5 lat (najdłuższy możliwy okres).

Według zespołu oceniającego – Pedagogika w PUZ we Włocławku spełnia wszystkie kryteria oceny i do żadnego z nich nie sformułowano zaleceń działań naprawczych. Z uznaniem komisji spotkały się m.in.: zgodne ze strategią uczelni koncepcja i cele kształcenia, motywujące i aktywizujące metody kształcenia, kompetencje, doświadczenie i kwalifikacje nauczycieli akademickich, nowoczesna infrastruktura dydaktyczna, biblioteczna i informatyczna, świetna współpraca z otoczeniem społeczno-gospodarczym, wszechstronne wsparcie studentów w procesie uczenia się oraz ich praktyczne przygotowanie do pracy zawodowej.

Uzyskanie przez kierunek akredytacji jest nie tylko dowodem na wysoką jakość kształcenia, lecz także gwarancją dla absolwentów pełnej uznawalności dyplomu i kwalifikacji zawodowych.

 

Źródło: puz.wloclawek.pl

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7189544

Skip to content