Para-buch dołącza do akcji #MłodziDzieciom!

Siostra czyta książkę bratu

Para-buch dołącza do akcji #MłodziDzieciom!

FRSI logo

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego wsparła inicjatywę Fundacji Powszechnego Czytania #TerazCzasNaCzytanie, której celem jest propagowanie czytania dzieciom książek w czasie pandemii koronawirusa. Częścią akcji #TerazCzasNaCzytanie jest jest akcja #MłodziDzieciom, zachęcająca młodzież ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych do nagrywania czytanych przez siebie fragmentów książek dla dzieci i przesyłania ich do do Fundacji Powszechnego Czytania, która udostępnia nagrane filmiki na kanale YouTube Fundacji.

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego zachęca wszystkie biblioteki biorące udział w projekcie „Para-buch! Książka w ruch!” do przyłączenia się do akcji Fundacji Powszechnego Czytania, powiadomienia swoich młodych czytelników o akcji #MłodziDzieciom, zachęcenie ich do wzięcia udziału w akcji i udostępnienia książki do czytania.

Szczegółowe informacje na temat projektu „Para-buch! Książka w ruch!” oraz akcji #MłodziDzieciom znajdują się na stronie FRSI – TUTAJ.

Oprac. Anna Siemińska

Fot. Canva

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7164965

Skip to content