Ósmoklasiści z gminy Brześć Kujawski rozpoczynają przygotowania do egzaminów

Ósmoklasiści z gminy Brześć Kujawski rozpoczynają przygotowania do egzaminów

Brześć Kujawski logo

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że gmina Brześć Kujawski we współpracy z Grupą LPP rozpoczyna bezpłatny kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty. Zajęcia skierowane są do uczniów klas VIII wszystkich szkół podstawowych na terenie gminy. Tegoroczna edycja programu jest już czwartą w ramach realizowanego wspólnie projektu społecznego „Brześć Kujawski w centrum uwagi”.

Kursy przygotowujące do egzaminów końcowych są nie tylko sposobem do lepszego przyswojenia wiedzy, ale także otwierają drzwi na nowe możliwości.  W LPP wierzymy, że inwestycja w edukację to inwestycja w przyszłość, dlatego z radością wspieramy uczniów w realizacji ich celów. Mamy nadzieję, że zaplanowane zajęcia staną się dla nich inspiracją do dalszego poszerzania horyzontów – komentuje Sebastian Sołtys, prezes zarządu LPP Logistics.

Podczas tegorocznej edycji, oprócz lekcji powtórzeniowych z języka polskiego i matematyki, zrealizowane zostaną również zajęcia z języka angielskiego. Kurs odbędzie się w formule stacjonarnej w siedzibie Brzeskiego Centrum Kultury i Historii „Wahadło”. Zajęcia wystartują wraz z początkiem marca i zostaną poprowadzone przez nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem oraz uprawnieniami egzaminatorów. Chęć uczestnictwa w kursie należy zgłosić do dnia 5 lutego poprzez załączone formularze, które dostępne są w szkołach i siedzibie Urzędu Miejskiego.

Dziękuję firmie LPP, że po raz kolejny wspiera młodych mieszkańców w przygotowaniach do jednego z ważniejszych egzaminów. Drodzy uczniowie, mam nadzieję, że z dużym zaangażowaniem przystąpicie do kursu i właściwie wykorzystacie ten czas na uporządkowanie i usystematyzowanie wiedzy i wiadomości, co pozwoli wam osiągnąć jak najlepsze wyniki i umożliwi kontynuowanie nauki w wybranych szkołach. Mocno trzymam kciuki! – dodaje Tomasz Chymkowski, Burmistrz Brześcia Kujawskiego.

 

Plik do pobrania:

Formularz_zajęcia dla ósmoklasistów

 

Źródło: brzesckujawski.pl

5 lutego 2024 r.

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7181608

Skip to content