Opowieść o foto-obrazach i najkrótszych wierszach świata – warsztaty twórcze

Uśmiechnięta kobieta w białej koszuli stoi oparta o ścianę, na pierwszym planie gałąź obsypana białymi kwiatami

Opowieść o foto-obrazach i najkrótszych wierszach świata – warsztaty twórcze

Galeria Sztuki Wozownia w Toruniu zaprasza na spotkanie, które przeniesie nas w fascynujący świat japońskiej poezji oraz foto-obrazów. Dowiesz się, czym właściwie są haiku i foto-haiga oraz jak się je tworzy.

W trakcie warsztatów poznasz wielkich mistrzów klasycznego haiku, takich jak: Matsuo Bashō, Kobayashi Issa i Yosa Buson. Będziemy eksperymentować, tworzyć, odczuwać i inspirować się. To będzie fascynująca podróż w świat krótkich, ale intensywnych przekazów. Przeżyj niezapomnianą przygodę literacko-fotograficzną. Odkryj magię haiku i foto-haiga podczas twórczych warsztatów w Galerii Sztuki Wozownia!

Urszula Winiarska – autorka haiku i twórczyni foto-obrazów, mediatorka, menadżerka i pedagog. Od kilku lat realizuje projekt: „Moc pasji – w Tobie”, który inspiruje do poszukiwania pasji, poznawania ikigai oraz życia zgodnego z własnymi wartościami. Autorka książki pt. „Poszukując swojej pasji. Ikigai jako klucz do radości”. Członkini Polskiego Stowarzyszenia Haiku.

Termin: 21.10.2023 r. (sobota), godz. 16.00

prowadząca: Urszula Winiarska
dla kogo: dorośli
wstęp bezpłatny

obowiązują zapisy: info@wozownia.pl lub 56 622 63 39

Galeria Sztuki Wozownia w Toruniu

Źródło: www.kujawsko-pomorskie.pl

13 października 2023 r.

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7023371