Oponeo Wakacje z Chemikiem 2021

Oponeo Wakacje z Chemikiem 2021

Akademia Piłkarska Chemika Bydgoszcz zaprasza do uczestnictwa w dziewiątej edycji akcji Oponeo Wakacje z Chemikiem. Są to otwarte i bezpłatne treningi piłki nożnej dla dzieci do 12. roku życia. Celem zajęć jest aktywizacja dzieci przez sport oraz zapewnienie im możliwości aktywnego spędzenia wakacji.

Akcja co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony dzieci i ich rodziców. W poprzednich edycjach uczestniczyło w niej po 350-450 uczestników. Przez cały lipiec na obiektach przy ul. Glinki 79 w Bydgoszczy dzieci mogą brać udział w zajęciach piłkarskich prowadzonych przez wykwalifikowanych trenerów, a na koniec miesiąca odbywa się uroczysta gala podsumowująca miesiąc treningów.

Głównymi partnerami akcji są: Miasto Bydgoszcz, Oponeo, Grupa Moderator, Polski Związek Piłki Nożnej, Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej, JAKO, SM Budowlani i RSM Jedność, a patronami medialnymi – MetropoliaBydgoska.PL i TVP Bydgoszcz. Zadanie realizowane jest z Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego.

Dodatkowe informacje odnośnie akcji pod numerem tel. 883-353-182.

Szczegółowe informacje TUTAJ

Fot. chemikbydgoszcz.pl

 

24 czerwca 2021 r.

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7189527

Skip to content