Operon 45 – aplikacja mobilna dla nauczycieli

Mobilna lekcja z Operonem

Operon 45 – aplikacja mobilna dla nauczycieli

Nowość, która ułatwi profesjonalne i szybkie przygotowanie się do lekcji! Jedyna w Polsce bezpłatna aplikacja Operon 45 to niezbędna pomoc dla nauczycieli poszukujących sposobów na uatrakcyjnienie lekcji i podniesienie poziomu nauczania. Wystarczy jedno kliknięcie na telefonie, by mieć dostęp do multimedialnych materiałów na lekcję. Aplikacja jest dostępna razem z podręcznikami Wydawnictwa Operon.

Aplikacja Operon 45 wspiera codzienną pracę nauczycieli i ułatwia przygotowanie do lekcji. Prosta i intuicyjna nawigacja umożliwia sprawne korzystanie z materiałów i wyświetlanie ich na rzutnikach, telewizorach i tablicach multimedialnych, także bez dostępu do Internetu. Materiały dydaktyczne, opracowane przez najlepszych specjalistów Wydawnictwa Operon, odpowiadają potrzebom i możliwościom percepcyjnym uczniów, zwiększają ich zaangażowanie podczas lekcji, ułatwiają zrozumienie i zapamiętywanie nowego materiału.

Aplikacja Operon 45 ułatwia nauczycielom dostęp do niezbędnych materiałów w dowolnym miejscu i czasie, nawet w drodze do pracy czy podczas przerwy między lekcjami. Zdaniem testujących aplikację wystarczy kwadrans, by na podstawie scenariuszy przygotować się do zajęć. Dzięki blokadzie wyświetlania powiadomień podczas używania aplikacji, jej użytkownicy nie muszą obawiać się o swoją prywatność.

Wystarczy pobrać aplikację z Google Play, by mieć dostęp do scenariuszy lekcji, podręczników i materiałów multimedialnych. Funkcja wyświetlania materiałów z aplikacji podczas lekcji dostępna jest dla nauczycieli korzystających z publikacji Wydawnictwa Operon. Wybierając podręczniki dla szkół ponadpodstawowych nauczyciele otrzymają także, oprócz kompletu drukowanych materiałów do pracy z uczniem, kompleksową pomoc merytoryczną i techniczną oraz dostęp do nowych materiałów z poziomu aplikacji.

Aplikacja Operon 45 jest już dostępna! Wystarczy jedno kliknięcie na telefonie, by prowadzenie lekcji stało się prostsze i ciekawsze.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6895027