Oko na detal – konkurs dla spostrzegawczych

Oko na detal – konkurs dla spostrzegawczych

Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu zaprasza do lepszego poznania miasta, wnikliwego przyglądania się zabytkom architektonicznym i charakterystycznym obiektom przestrzeni miejskiej.

Do rozwiązania przygotowano 9 fotograficznych zagadek przedstawiających fragmenty lub detale wybranych zabytków Świecia oraz obiekty artystyczne. Konkurs trwa od 3 lipca 2021 r. od godz. 9:00 do 3 września 2021 r. do godz. 8:59. Kolejne gry będą zamieszczane każdorazowo w soboty (3,10,17, 24, 31 lipca, 7, 14, 21, 28 sierpnia) o godz. 9:00 na fanpage’u Izby Regionalnej Ziemi Świeckiej: www.fb.com/izbaswiecie.

Rozwiązanie fotozagadki polega na:
1) podaniu możliwie dokładnej lokalizacji danego obiektu (lub detalu architektonicznego) przedstawionego na zdjęciu (np. detal przedstawiony na zdjęciu – herb Świecia – pochodzi z elewacji budynku Urzędu Skarbowego w Świeciu przy ulicy 10 lutego);
2) wykonaniu fotografii obiektu (lub detalu architektonicznego) przedstawionego na zdjęciu;
3) wysłaniu poprawnego rozwiązania na adres e-mail: izba@oksir.eu.

Trzy osoby, które jako pierwsze prześlą poprawną odpowiedź wraz z fotografią otrzymają:
– za I miejsce – 5 pkt.
– za II miejsce – 3 pkt.
– za III miejsce – 1 pkt.

W ramach konkursu przyznane zostaną trzy nagrody (zestawy upominków ufundowane przez Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu). Otrzymają je osoby z największą liczbą punktów.

Ogłoszenie wyników nastąpi 10 września 2021 na fanpage’u Izby Regionalnej Ziemi Świeckiej.

Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu TUTAJ

Fot. OKSiR w Świeciu

 

1 lipca 2021 r.

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7181645

Skip to content