Ogólnopolski rodzinny konkurs szopek

Ogólnopolski rodzinny konkurs szopek

Fundacja Orszak Trzech Króli logo

Fundacja Orszak Trzech Króli serdecznie zaprasza całe rodziny do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie szopek – „Stwórz szopkę bożonarodzeniową według własnego projektu”. Zgłoszenia przyjmowane są od 14 grudnia 2020 r. do 8 stycznia 2021 r.

Szopkę wykonaną w dowolnym stylu i w dowolnej technice należy sfotografować w taki sposób, by była dobrze widoczna. Należy zadbać o stosowne oświetlenie i tło.

Istotne jest, aby szopka w sposób wyraźny niosła przesłanie Bożego Narodzenia, a praca ma być wykonana własnoręcznie. Zachęcamy do tworzenia szopki przez całą rodzinę.

Zgłoszenie szopki do konkursu następuje poprzez wysłanie jednego zdjęcia szopki (forma plików cyfrowych JPG o minimalnej rozdzielczości 72 dpi) na adres mailowy konkurs-szopek@orszak.org.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w wyniku głosowania prowadzonego za pośrednictwem strony internetowej www.orszak.org. Zostaną wyłonione 3 szopki, które otrzymają największą ilość głosów i tym samym, zajmą kolejno I, II i III miejsce.

Patronat nad Ogólnopolskim Konkursem Szopek pt. “Pastuszkowie przybywajcie” objęła firma KGHM Polska Miedź.

Szczegółowe informacje na stronie organizatora

 

Regulamin ogólnopolskiego_konkursu_szopek_2021

Źródło: orszak.org

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7164384

Skip to content