Ogólnopolska Prezentacja Projektów Młodzieżowych z CEO

Ogólnopolska Prezentacja Projektów Młodzieżowych z CEO

Każdego roku w czerwcu Centrum Edukacji Obywatelskiej organizowało na Zamku Królewskim w Warszawie Ogólnopolską Prezentację Projektów Młodzieżowych, czyli spotkanie uczniów, uczennic, nauczycieli i nauczycielek realizujących projekty edukacyjne. Można było wtedy wymienić się doświadczeniami  i zaplanować działania na kolejny rok. Tym razem nie można było zorganizować spotkania, ale to przecież nie oznacza, że nie można spotkać się w rzeczywistości wirtualnej.

Dlatego CEO chce zaprosić Was i Wasze zespoły uczniowskie na OPPM 2020 w wersji online, który odbędzie się 10 czerwca, w godzinach 10.00 – 17.00.

CEO przygotuje dla Was przestrzeń do podsumowania tego roku i pracy w projektach, podzielenia się refleksjami i wymiany doświadczeń, spotkania z ekspertami/ekspertkami i inspirującymi mówcami, a także atrakcje dla dzieci i młodzieży.

CEO prosi więc – o zarezerwowanie terminu oraz wypełnienie krótkiej ankiety, dostępnej  TUTAJ, która pomoże ona lepiej przygotować plan tego wydarzenia.

Niebawem zostanie uruchomiona rekrutacja. CEO ogłosi też program OPPM 2020 online.

Pozdrawiamy serdecznie, Zespół CEO

 

Fot. gł. oppm.ceo.org.pl

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7162052

Skip to content