Oferta włocławskich szkół ponadpodstawowych

Oferta włocławskich szkół ponadpodstawowych

W związku z pandemią w tym roku nie odbędą się Włocławskie Targi Szkół Pracy i Rzemiosła. Doradcy zawodowi Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej we Włocławku przygotowali materiały, które mogą ułatwić uczniom wybór dalszej drogi edukacyjnej.

Poniżej prezentujemy zbiorczą ofertę włocławskich szkół ponadpodstawowych w formie tabeli dla techników i szkół branżowych oraz liceów. Aby otworzyć stronę z tabelami, należy kliknąć w właściwe linki:

Tabela z ofertą liceów

Tabela z ofertą techników i szkół branżowych

Polecamy także zapoznać się z przygotowanymi przez doradców materiałami, udostępnionymi w formie linków pod prezentowanymi tabelami. Pod linkami znajdują się: materiały dla rodziców, prezentacja multimedialna dla uczniów oraz odnośnik do strony Kuratorium w Bydgoszczy z aktualnymi terminami tegorocznego naboru.

Wszystkie osoby zainteresowane pomocą doradcy zawodowego Poradni, mogą  złożyć wniosek o badanie diagnostyczne w tym zakresie. Wniosek (nr 1) dostępny jest na stronie w zakładce Druki.

 

Źródło: ppp.wloclawek.eu

6 maja 2021 r.

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7185670

Skip to content