Oferta edukacyjna Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN na rok szkolny 2022/2023

Oferta edukacyjna Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN na rok szkolny 2022/2023

Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN zaprasza do zapoznania się z nową ofertą edukacyjną na rok szkolny 2022/2023 (stacjonarną oraz online):

Przyjdźcie ze swoją klasą do naszego muzeum! Wierzymy, że rozmowy o historii to nie tylko forma przywracania pamięci, lecz także budowania lepszej przyszłości.

Przygotowaliśmy dla Was wiele propozycji: warsztaty edukacyjne, zwiedzanie wystawy z przewodnikiem i spacery po Warszawie. Odkrywajcie z nami unikatowe zbiory, multimedia i rekonstrukcje, ukazujące 1000 lat historii polskich Żydów.

Nie zapomnieliśmy także o najmłodszych. W specjalnie dostosowanym do ich potrzeb Miejscu edukacji rodzinnej “U króla Maciusia” organizujemy warsztaty dla przedszkolaków, na których historię i otaczający nas różnorodny świat poznamy wieloma zmysłami.

Dla tych grup uczniów i uczennic, które nie mogą z różnych powodów do nas przyjechać, mamy sprawdzoną i bardzo wysoko ocenianą ofertę bezpłatnych zajęć edukacyjnych online, z której w 2022 roku skorzystało ponad 450 szkół. W drugim semestrze proponujemy dodatkowe tematy zajęć online opracowane w oparciu o nowe materiały filmowe.

Więcej informacji: na stronie www Muzeum POLIN

19 stycznia 2023 r.

 

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w ToruniuLiczba odwiedzin:

6,054,627